Відбувся шаховий турнір, присвячений Міжнародному дню студентського спорту

У Шаховому клубі Львівського національного університету імені Івана Франка стартував новий шаховий сезон! 24 вересня 2024 року відбувся шаховий турнір з бліцу серед студентів, присвячений Міжнародному дню студентського спорту. У змаганнях взяв участь 21 студент Львівського університету. Організували турнір кафедри фізичного виховання та спорту спільно з Шаховим клубом Університету.

Учасників змагань привітала завідувачка кафедри фізичного виховання та спорту Оксана Шукатка, яка побажала шахістам цікавої і насиченої гри. Опісля координатор турніру Назар Мельник ознайомив учасників з регламентом та організаційною інформацією.

Змагання відбувалися за швейцарською системою в 9 турів з контролем часу 3 хвилини + 2 секунди за хід кожному учаснику, починаючи з 1 ходу.

У результаті конкурентної, але чесної боротьби, усі переможні місця дісталися студентам факультету прикладної математики та інформатики. Так, перемогу здобув студент факультету прикладної математики та інформатики Максим Коваль. Срібло турніру виборов студент факультету прикладної математики та інформатики Роман Яремко, а бронзу – студент факультету прикладної математики та інформатики Максим Білошапка.

Щиро вітаємо переможців та усіх часників турніру, бажаємо нових спортивних й освітніх перемог і якомога швидкої нашої спільною великої перемоги над агресором!

Світлини: Олега Лядика та Юлії Гриценко Більше фото