Відбувся VII Конкурс студентських рекламних відеопроектів

Кафедра маркетингу економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка 25 жовтня 2018 року організувала VІІ щорічний конкурс студентських рекламних відеопроектів. Тема цьогорічного конкурсу – «Я – мотиватор».

Організатори конкурсу зазначають, що тематику обрали не випадково, адже її спровокувало вкрай актуальне питання – втрата мотивації серед молодого покоління. За  словами організаторів, пошук шляхів виходу із зони комфорту людей, які не прагнуть саморозвитку та самореалізації в сучасному світі, призводять до необхідності створення доступного для загалу інформаційного продукту – соціальної реклами.

Загалом конкурс студентських рекламних відеопроектів кафедра маркетингу проводить кожного року для того, аби посприяти розширенню світогляду, розкриттю творчого потенціалу студентів та стимулювати нестандартне мислення у процесі створення рекламного продукту. Щоразу народжуються нові креативні ідеї студентів Університету й створюється новий соціальний контент.

До участі в Конкурсі долучились учасники з багатьох навчальних закладів різних міст України. У фіналі Конкурсу взяли участь 12 студентських відеоробіт. Переможцями конкурсу, безперечно, стали усі його учасники, які представили свої роботи та отримали оплески аудиторії і цінні подарунки від спонсорів. Однак, відзначаємо тих, хто за оцінками журі та глядачів, посів призові місця і виборов нагороду в номінації «Приз глядацьких симпатій»:

1 місце: Данило Бабенко, Оксана Панич;

2 місце: Анастасія Оруська, Тетяна П’єх, Світлана Середоха;

3 місце: Тарас Озарко, Антон Цюпка, Кирило Сергієнко;

Приз глядацьких симпатій отримали – Анна Романюк і Тетяна Пелешко.

Роботи переможців цьогорічного Конкурсу можна переглянути на фейсбук-сторінці кафедри маркетингу.

Додамо, що цьогорічний конкурс пройшов у захоплюючій дружній атмосфері. Учасники заходу вчергове продемонстрували високий рівень підготовки, значний творчий потенціал та яскраву фантазію у практичному висвітленні вкрай актуальної теми.

Партнерами цьогорічного Конкурсу стали Львівська обласна державна адміністрація та Львівська міська рада, а генеральним партнером був ПАТ «Кредобанк». Серед меценатів заходу – ринок «Шувар», ресторан «Старгород», Проект «Життя в стилі ЕСО», Львівська духовна семінарія Святого Духа.