20 квітня 2019 року у головному читальному залі Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка (вул. Драгоманова, 5) для працівників, дітей працівників та студентів Львівського університету відбудеться відкритий шаховий турнір з бліцу (3 хвилини + 2 секунди)  пам’яті Богдана Воробця. Турнір проходитиме за швейцарською системою в 11 турів.

Обов’язкова попередня заявка на участь в турнірі. Просимо подати заявку до 18.00 19 квітня 2019 року на електронну адресу  chesslnu@i.ua (потрібно вказати: ім’я та прізвище, розряд, дату народження, номер телефону, електронну адресу).

Реєстрація учасників турніру відбуватиметься з 10:00 до 10:30.

Початок турніру об 11:00.

Кількість призових місць залежить від кількості учасників. Гарантований перший приз – 2000 грн, другий приз – 1500 грн, третій – 1000 грн.

Детальніше із положенням про проведення відкритого шахового турніру пам’яті Богдана Воробця можна ознайомитися за посиланням.