Вітання Ректора з Новим роком і Різдвом Христовим!

Дорогі студенти, аспіранти, викладачі та працівники Львівського національного університету імені Івана Франка!

Сердечно вітаю Вас із Новим роком і Різдвом Христовим!

Рік, що минає, був непростим для України, Університету і для кожного з нас. Але водночас він був і сприятливим для нас. Наша держава зараз упевнено долає непростий шлях суспільних перетворень, продовжує реалізовувати стратегію реформ із модернізації всіх сфер суспільного життя, зокрема й освіти та науки.

Завдяки злагодженій роботі університетської спільноти Львівський університет забезпечує високий рівень підготовки фахівців, наші вчені мають значні наукові здобутки і в природничій, і в гуманітарній галузях.

Шановні колеги, дорогі студенти! У новому 2016 році на нас чекають нові виклики, але й нові звершення. Переконаний, що ми успішно впораємося з усіма завданнями, що їх ставитиме перед нами життя.

Складаю щиру подяку кожному студентові, аспірантові, викладачеві та працівникові Університету за сумлінну працю, успішне навчання, активну громадянську позицію, за той морально-психологічний клімат, що творить неповторну академічну атмосферу Львівського університету.

Нехай Різдвяні і Новорічні свята принесуть усім нам мир, спокій, добробут і злагоду!

Бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, любові, радості й добра!

Володимир Мельник