Війна забрала життя працівника Університету Віктора Хмельницького

У боротьбі з російськими окупантами загинув Віктор Хмельницький, який працював опалювачем служби головного механіка Львівського національного університету імені Івана Франка. Йому було 48 років.

Після ганебного російського вторгнення у березні 2022 року Герой України – уродженець Львівщини – добровільно вступив до лав Збройних сил України. Віктор Хмельницький проходив військову службу у 24-ій окремій механізованій бригаді імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних сил України.

Сьогодні, 4 серпня, Великого Українця провели в останню путь.

Академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює найщиріші співчуття рідним і близьким загиблого Героя.

Вічна пам’ять і слава Герою України!