Візит делегації Університету Альберти (Канада)

9 вересня 2019 року Львівський національний університет імені Івана Франка відвідала делегація з Університету Альберти (Канада) у складі декана факультету мистецтв, історії і класичних студій, професора Леслі Кормак та директора Канадського Інституту Українських Студій (КІУС), професора Ярса Балана. Канадські історики співпрацюють з колегами з Львівського університету в рамках Програми дослідження модерної історії та суспільства України імені Петра Яцика (керівник Програми – професор Франк Сисин).

Проректор з наукової роботи, член-кореспондент НАН України, професор Роман Гладишевський ознайомив канадських гостей з освітньою та науковою діяльністю ЛНУ ім. Івана Франка, а директор Інституту історичних досліджень, професор Ярослав Грицак продемонстрував колегам нові видання Інституту, які вийшли друком в рамках названої програми. Вчені обговорили перспективи поглиблення наукової співпраці та обміну досвідом. Також учасники розмови окреслили пріоритетні напрямки спільних досліджень та механізми їхнього ефективного проведення.

На завершення зустрічі гості зацікавлено оглянули експозицію Музею історії Університету.