Володимира Біланюка переобрали на посаду декана географічного факультету

19 лютого 2019 року відбулося засідання Вченої ради географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, під час якого члени Вченої ради обрали декана факультету. Зокрема, програми розвитку факультету представили чинний декан, доцент кафедри фізичної географії Володимир Біланюк і професор кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів Андрій Кирильчук.

Після обговорення програм кандидатів відбулося таємне голосування. Більшістю голосів на посаду декана географічного факультету обрали Володимира Біланюка.

«У непростий час, географічний факультет Львівського університету залишається найбільшим профільним факультетом в Україні. Основною метою майбутнього розвитку є досягнення високих стандартів наукових досліджень, прискорення процесу інтеграції студентів у європейський простір та забезпечення студентського дозвілля, формування у молоді патріотизму, екологічної культури, активної громадянської позиції», – зазначив після переобрання на посаду Володимир Біланюк.

Водночас Володимир Іванович висловив переконання, що навчання молоді на географічному факультеті дає нашій державі «зерна професійності, правди і справедливості, які з часом принесуть хороший врожай у різних куточках України».

Щиро вітаємо Володимира Івановича, бажаємо плідної роботи та нових звершень на шляху розвитку географічної науки у Львові та Україні!