Видавництво Львівського університету презентує книжкові новинки на Форумі видавців

Упродовж 15-19 вересня 2021 року у Львові відбувається вже традиційна осіння подія – ХХVІІІ Форум видавців. Свої новинки і бестселери на книжковому ярмарку представляє і Видавництво Львівського національного університету імені Івана Франка. Знайти і придбати навчальну, навчально-методичну, наукову чи довідкову літературу університетських науковців можна на стенді № 119, що на першому поверсі Палацу мистецтв.

Загалом поліграфісти Львівського університету упродовж п’ятиденного Форуму видавців пропонуватимуть відвідувачам близько 500 найменувань книжок. У Видавництві наголошують, що найбільш пріоритетними серед видань є підручники і навчальні посібники.

Для участі у конкурсі на здобуття Премії «Найкраща книга Форуму видавців-2021» університетське видавництво подало 19 книжок на розгляд журі у чотирьох містах – Львові, Києві, Харкові, Одесі: 13 видань – у номінації «Наукова література», 6 видань – у номінації «Нон-фікшн».

Із переліком видань науковців Львівського університету, які претендують на звання найкращої книги Форуму можна ознайомитися за посиланням.

Всі видання подані на конкурс, серед яких сім книжок-новинок, датованих 2021 роком, будуть презентовані насамперед на сайтах Форуму видавців, Львівського університету, Видавництва та на сторінці наших книговидавців у мережі Facebook.