Викладача кафедри французької філології Наталію Миколаєвич відзначили Орденом Академічних Пальм Французької Республіки

Асистент кафедри французької філології Львівського національного університету імені Івана Франка Наталія Миколаєвич отримала відзнаку від Французької Республіки – Орден Академічних Пальм – нагороду Франції за заслуги в освіті й науці. Надзвичайний і Повноважений Посол Франції в Україні Алан Ремі під час урочистостей з нагоди національного свята Франції – Дня взяття Бастилії вручив Наталії Богданівні цю високу відзнаку.

Орден Академічних Пальм вручають особам, які зробили значний внесок у народну освіту, викладання французької мови та популяризацію французької культури у світі. Цим Орденом також нагороджують іноземців, які активно сприяли поширенню французької мови та культури.

Вітаємо Наталію Богданівну з цією високою нагородою і бажаємо їй нових професійних здобутків!