Випускникам філологічного факультету вручили дипломи про вищу освіту

Під час Урочистої академії, що відбулася 11 липня 2016 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка, випускникам філологічного факультету вручили дипломи про вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Спеціаліст».

«Сьогодні знаковий для вас день – старт і водночас проміжний фініш певного етапу життя, – звернувся з вітальним словом до молодих фахівців декан філологічного факультету Святослав Пилипчук. – Упродовж студентських років у Львівському університеті ви здобули досвід, який у майбутньому стане для вас вкрай важливим».

«Тепер ви – дипломовані філологи і завжди стоятимете на сторожі Слова. Цим Словом ви повинні боронити Батьківщину, з ним крокувати вперед, розвивати філологічну науку та з гідністю нести наше рідне, українське Слово у світ», – зазначив Святослав Михайлович.

До вітальних слів долучився завідувач кафедри української фольклористики імені академіка Філарета Колесси, професор Василь Івашків. Василь Михайлович закликав випускників помножувати свої знання й ніколи не зупинятися на досягнутому. «Ви стали українськими філологами, а це – високе звання. Ніхто у світі не може стати кращими фахівцями у цій сфері, адже українська мова, її культура і традиції переходять від серця до серця, передаються від матері дітям», – підкреслив Василь Івашків і закликав випускників записувати й популяризувати українську народну творчість.

Завідувач кафедри української мови Зоряна Купчинська зосередила увагу випускників на важливості рівня професіоналізму у фаховій діяльності: «Щоразу підвищуйте свій професійний рівень, працюйте над собою й отримуйте задоволення від своєї професії! Докладайте зусиль для розвитку української мови, обороняйте і вивчайте її!»

«Спеціалісти – це синонім до слова фахівці. І сьогодні ви, випускники філологічного факультету Львівського університету, стали професіоналами своєї справи. А бути спеціалістом – це означає надихати когось на майбутні звершення, – наголосила завідувач кафедри слов’янської філології, професор Алла Татаренко, закликавши випускників ніколи не втрачати бажання поповнювати скарбницю своїх знань.

«Одухотвореності життя й натхнення творити прекрасне» побажала спеціалістам доцент кафедри української літератури імені академіка Михайла Возняка Ірина Яремчук.

Привітали випускників 2016 року також представники кафедри загального мовознавства та кафедри полоністики.

Заступник декана філологічного факультету з навчально-методичної роботи, доцент кафедри українського прикладного мовознавства Ірина Кметь побажала спеціалістам-філологам, «щоби любов до Слова та відчуття відповідальності спонукали до постійного саморозвитку і сприяли життєвому успіху!»