25 червня 2021 року в Актовій залі Університету відбулося урочисте вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти випускникам Класичної гімназії при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Від імені Ректора Університету учасників заходу привітав проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Володимир Качмар. Проректор підкреслив, що рівень знань учнів гімназії є надзвичайно високим, відтак саме випускники навчального закладу є прикладом освіченої і національно свідомої молоді, яка будує перспективне майбутнє нашого Університету і держави.

Зі словами вітання до випускників також звернувся директор Класичної гімназії, вчитель вищої категорії Юрій Джала. Юрій Степанович подякував учительському колективу гімназії за відповідальну працю, а випускникам побажав міцного здоров’я  і правильного вибору на шляху до нових знань!

Упродовж урочистостей випускникам також вручили золоті та срібні медалі. Так, шестеро учнів гімназії стали золотими медалістами, ще двоє – срібними. Підтвердженням неабиякої інтелектуальної активності учнів начального закладу є й те, що саме вихованці Класичної гімназії при ЛНУ ім. Івана Франка є серед 200-бальників цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання.

До слова, Класична гімназія при Львівському національному університеті імені Івана Франка створена у липні 1992 р. як Львівська гуманітарна гімназія для юнаків. У 1996 році гімназію реорганізовано у Львівську державну гуманітарну гімназію при Львівському державному університеті імені Івана Франка, а з 1999 року навчальний заклад функціонує як Класична гімназія при Львівському національному університеті імені Івана Франка. Гімназія профілюється на вивченні предметів гуманітарного циклу,серед яких іноземні мови, історія, правознавство, географія, українська мова та література.