Виставка світлин  «Погляд на сучасний світ: Японія з 70-х років до сьогодення»

Кафедра сходознавства імені професора Ярослава Дашкевича Львівського національного університету імені Івана Франка спільно з Посольством Японії в Україні та Японською Фундацією запрошують усіх зацікавлених відвідати виставку світлин «Погляд на сучасний світ: Японія з 70-х років до сьогодення»

З 11.00 до 17.00 упродовж 5-20 травня 2015 року у Виставковій залі Університету (вул. Університетська, 1; ауд. 220а) можна оглянути експозицію, у якій представлено понад 30 робіт відомих японських фотографів, серед яких Хіромі Цучіда, Рісаку Судзукі, Масато Сето й інші. Виставка поділяється на дві тематичні частини: перша – «Суспільство, яке змінюється», у якій сфокусовано увагу на людині як частинці суспільства, та друга – «Ландшафти, що змінюються» ілюструє життя в містах і передмістях, а також відображає красу природи.

У рамках міжнародного турне виставку вже презентували в Китаї, Малайзії, Монголії, США, Чилі, Німеччині, країнах Центральної Америки, Австралії, Єгипті, Італії, Новій Зеландії, Індонезії та інших країнах світу.

Організатори виставки сподіваються, що крізь призму візуального мистецтва, через унікальний погляд фотографів на суспільство ми зможемо краще зрозуміти глибину численних змін, які відбулись у Японії між періодом швидкого економічного зростання і початком ХХІ століття.