«Як говорити про жінок гендерно коректно»: Асоціація українських германістів проводить семінар для викладачів українських ЗВО

Гарною традицією стало проведення у Львівському національному університеті імені Івана Франка семінарів із підвищення кваліфікації викладачів та вчителів німецької мови, які організовує Асоціація українських германістів. Черговий захід, який відбувається 28 березня 2019 року на базі факультету іноземних мов, присвячено актуальному питанню гендерної коректності та лінгвістичним особливостям мови жінок.

Участі у семінарі беруть 16 викладачів німецької мови  Кіровоградської, Тернопільської, Хмельницької, Вінницької, Донецької, Закарпатської, Чернівецької, Дніпропетровської, Харківської та Львівської областей.

Із вітальним словом з нагоди відкриття семінару до присутніх звернулися декан факультету іноземних  мов Володимир Сулим, керівник Австрійського бюро кооперації, аташе з питань науки та освіти Посольства Республіки Австрія в Києві Андреас Веннінґер та президент Асоціації українських германістів  Алла Паславська.

В рамках семінару передбачено лекції та воркшопи на відповідну тематику від викладачів кафедри міжкультурної комунікації та перекладу, презентацію проектів про жінок Асоціації українських германістів, а також тематичну екскурсію містом.

Захід відбувається за фінансового сприяння Австрійського бюро кооперації у Львові та Фонду Ганса Зайделя.