Відділ кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом запрошує студентів і не тільки 😉 зануритися у світ можливостей.

Долучайтеся до наших проєктів:

ЯРМАРОК КАР’ЄРИ у Львівському університеті – дієвий майданчик співпраці роботодавців, студентів, викладачів, органів влади та самоврядування для пошуку нових моделей взаємодії трикутника “держава-освіта-бізнес” з метою їх зближення в реаліях сучасного ринку праці.


Генеральний партнер Ярмарку кар’єри – Nestlé Бізнес Сервіс Львів (NBS Lviv) Для студентів та випускників Університету пропонуємо цікавий конкурс резюме « CV Awards »

ДЕНЬ КАР’ЄРИ ЄС (https://lnu.edu.ua/u-l-vivs-komu-universyteti-vidbuvsia-den-kar-iery-yes-2019/?fbclid=IwAR03Io7brYuzMwJSB5ae4KM92jAWNBLRYlP9gwVK_G-DOnvE32B2zPhLMo0 )

Все про шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості для молоді в європейському вимірі. Цікаві зустрічі, спілкування студентів, випускників, викладачів та усіх зацікавлених з представниками компаній-роботодавців, громадськими організаціями, експертами та фахівцями, що займаються підбором персоналу. У рамках події відбуваються:
Мотиваційна конференція;

Ярмарок вакансій;

Презентація міжнародних кар’єрних можливостей;

Тренінги.

МАЙСТЕРНЯ КАР’ЄРИ  (https://www.facebook.com/events/2655592124518924?acontext=%7B%22event_action_history%22%3A[%7B%22mechanism%22%3A%22search_results%22%2C%22surface%22%3A%22search%22%7D]%7D )

Кар’єрні тренінги для студентів від експертів галузі. Провідні HR-фахівці, кар’єрні консультанти та коучі, психологи та юристи. Зарплатні траєкторії та лайфхаки для початківців. Нюанси офіційного працевлаштування. Актуальні сфери, професії та навики. Самозайнятність, фріланс, проекти та власний бізнес.

РОБОТОДАВЕЦЬ І КРИЗА:ЗМІНИ І НОВІ МОЖЛИМОСТІ ДЛЯ МОЛОДІ ( https://www.facebook.com/events/282832132793065/ )

Відео-проєкт  долучившись до якого ми просимо поділитися експертними думками щодо змін на ринку праці та самозайнятості для молоді, спричинених пандемією COVID-19 задля випрацювання нових освітній та кар’єрних стратегій.

БІЗНЕС ДЛЯ СТУДЕНТІВ

Стажування. Практика. Вакансії.
Зустрічі студентів та викладачів з роботодавцями. Найсвіжіша інформація про програми стажування, практики, можливості кар’єрного розвитку з перших вуст. Запитання зручні і не дуже . А також поради, рекомендації, роз’яснення від експертів

РОБОТОДАВЕЦЬ ЗСЕРЕДИНИ
Екскурсії до офісів та виробництв наших партнерів. Зсередини знайомимося із тонкощами, процесами та правилами ведення бізнесу, а також кар’єрними можливостями для молодих людей.

5 ПОРАД ВІД РОБОТОДАВЦІВ, ДАЙДЖЕСТ ЦІКАВИХ НОВИ ТА ПОДІЙ

З нами буде цікаво:

  • СТУДЕНТАМ – нагода отримати безкоштовні практичні поради щодо вибору місця праці, здобути необхідні для подальшого працевлаштування навички, отримати інформацію про програми практики, стажування та вакансії для студентів від провідних компаній і подати своє резюме.
  • РОБОТОДАВЦЯМ – можливість представити свою компанію та сформувати до неї лояльність серед університетської спільноти, поспілкуватися із студентами та викладачами безпосередньо, отримати резюме потенційних кандидатів на вакантну посаду.
  • ВИКЛАДАЧАМ – знайти цінні контакти у бізнесі, зрозуміти сучасні вимоги ринку праці і адаптувати навчальний матеріал до цих вимог, отримати готові кейси для навчання.
    Ярмарок кар’єри – це захід, на якому понад 30 компаній інформуватимуть про можливості працевлаштування. Провідні компанії регіону також презентуватимуть свої програми стажування та практики.
  • ВОЛОНТЕРАМ – можливість долучитися до крутих проєктів, що організовуються в Університеті, нові знайомства, цікаве спілкування, досвід роботи, нові перспективи, командна робота, можливість відчути власну відповідальність, що дуже мотивує та допомагає. Будучи волонтером наших проєктів ви приносите користь іншим, а головне, ви розвиваєте себе.