Захищаючи Україну, загинув випускник Університету Євген Гулевич

На війні з російськими окупантами, захищаючи Українську Державу, загинув львівський дослідник, інтелектуал, філософ, редактор, випускник Львівського національного університету імені Івана Франка Євген Гулевич. Героєві було 47 років. Євген Гулевич загинув 31 грудня 2022 року під Бахмутом, однак донедавна вважався зниклим безвісти.

Євген Гулевич – випускник факультету журналістики та філософського факультету Університету. Упродовж 2003-2015 років Євген Гулевич працював у Центрі гуманiтарних дослiджень Львівського національного університету імені Івана Франка.

Академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам загиблого Героя.

Вічна пам’ять і слава Герою України!