Захищаючи Україну, загинув випускник Університету Юрій Гординський

27 грудня 2022 року під Кремінною, що на Луганщині, загинув випускник Львівського національного університету імені Івана Франка Юрій Гординський. Героєві було 32 роки.

Юрій був випускником юридичного факультету Університету. Після завершення навчання він проходив строкову військову службу у складі 80-ої окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних сил України.

З початком повномасштабного вторгнення Юрій повернувся до лав 80-ї бригади і був одним із тих, хто визволяв Херсон від окупантів. Герой також виконував бойові завдання на південному та східному напрямках.

Академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам загиблого Героя.

Вічна пам’ять і слава Герою України!