Завдяки кафедрі соціальної  педагогіки та соціальної роботи Львівський університету став членом Міжнародної асоціації  шкіл соціальної роботи

Завдяки  зусиллям викладачів  кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи факультету педагогічної освіти, які впродовж лютого-травня були активними членами Міжнародної групи академічної спільноти в галузі соціальної роботи, що має на меті підтримку українських науковців в час війни, Львівському  національному університету імені Івана Франка на 2022-2023 роки надано членство у Міжнародній асоціації шкіл соціальної роботи (International association school of social work, IASSW).

Міжнародну асоціацію шкіл соціальної роботи заснували у 1928 році на І Міжнародній конференції з соціальної роботи, що проходила в Парижі, і спочатку вона була відома як Міжнародний комітет. Після Другої світової війни організація охопила своєю діяльністю більшу кількість країн і змінила назву на Міжнародну асоціацію шкіл соціальної роботи.

Сьогодні Асоціація об’єднує  понад 500 навчальних  закладів та асоціацій  соціальних шкіл із 70 країн світу. Асоціація сприяє розвитку освіти в сфері соціальної роботи, розробляє стандарти для підвищення якості освіти в цій галузі, підтримує інтеграційні процеси, інтернаціональний обмін, здійснює спільні дослідження з питань соціальної роботи в освіті. Вона  відіграє провідну роль у розробці стандартів соціальної освіти на міжнародному рівні, їй надано статус консультативного органу від ЮНЕСКО, ЮНІСЕФ, Ради Європи та Організації американських держав.

Членство в Міжнародній асоціації шкіл соціальної роботи надає закладам вищої освіти низку переваг і перспектив, а саме:

• можливості подавати заявки та брати участь у міжнародних  проєктах IASSW з вдосконалення та розвитку освіти з соціальної роботи;
  • безкоштовний доступ до онлайн-журналу «Соціальний діалог» та списку GlobalEd;
  • доступ до всесвітньої мережі науковців з соціальної роботи через конференції, семінари та лист-сервер IASSW, а також до платформи соціальних медіа  та веб-сайту IASSW;
  • право на участь в управлінні асоціацією шляхом виборів;
  • участь у номінаціях на відзначення найкращих науковців в соціальній роботі та ін.

Вітаємо  викладачів кафедри  соціальної педагогіки та соціальної  роботи факультету педагогічної освіти  із міжнародним визнанням і бажаємо плідної співпраці із Міжнародною  асоціацією  шкіл соціальної роботи.