Завершився тримісячний проєкт «Академія викладачів журналістики»

2 грудня 2022 року викладачі факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка завершили тримісячний проєкт «Академія викладачів журналістики» (Journalism Teachers’ Academy), який спільно організували ГО «Український інститут медіа і комунікації» і Deutshe Welle Academie за фінансової підтримки Федерального міністерства та розвитку Німеччини (BMZ).

Конкурсну заявку факультету журналістики було відібрано з-поміж багатьох інших ще у 2020 році. Завдяки цьому у поточному семестрі науковці змогли успішно опанувати тематичні блоки методики викладання, оцінювання, використання сучасних онлайн-систем у журналістському процесі, візуалізацію, групову динаміку. Цей проєкт сфокусований на найновіших підходах до планування навчальних курсів та проведення занять.

За словами заступника декана факультету журналістики з наукової і навчальної роботи доцента Андрія Яценка, проєкт JTA був дуже багатогранним і корисним. Він впевнений, що із завершенням навчання проєкт не закінчиться, а матиме добре продовження у сучасних методиках навчальних курсів факультету журналістики.

На основі виконаних домашніх завдань (подкастів, відеокастів, фінального проєкту) викладачі отримають сертифікати.