Учениця секції географії відділення наук про Землю КЗ ЛОР «Львівська обласна Мала академія наук учнівської молоді», а нині студентка 1-го курсу факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка Зоряна Козак здобула срібну медаль у категорії Asian Youth Innovation Awards у рамках ХХ Міжнародної виставки інновацій та новітніх технологій Malaysia Technology Expo MTE 2021.

Цією престижною нагородою відзначено науково-дослідницьку  роботу Зоряни Козак «Сонячна енергетика на міських і приміських територіях як чинник адаптації до зміни клімату» (науковий керівник – старший викладач кафедри туризму географічного факультету Юрій Зінько). Метою роботи було дослідження ефективності функціонування сонячних батарей (панелей) в різних типах природно-антропогенних середовищ Львова і прилеглих територій для вирішення питань їхньої адаптації до змін клімату.

Науково-дослідницьку роботу учениця виконала, навчаючись у секції географії Львівської обласної МАН у 2020 році, а її презентаційна версія на конкурс в Малайзію завершена уже під час навчання в Університеті. Зі здобутою нагородою лауреатку привітали на Урочистій академії з нагоди закінчення навчального року у Львівській обласній Малій академії наук, яка відбулось 8 червня 2021 року в Актовій залі Університету.