Представники Педагогічного коледжу зустрілися з абітурієнтами
17 квітня 2020 року відбулася онлайн-зустріч представників Педагогічного коледжу з майбутніми абітурієнтами. Зі школярами поспілкувалися директорка коледжу Оксана Сурмач, доцент циклової комісії викладачів гуманітарної та соціально-економічної підготовки Олексій Караманов, голова студентської ради коледжу Любов Боднар. Модератором заходу була працівниця Відділу…
Скопіюйте та вставте це посилання до свого WordPress сайту, щоби вставити
Скопіюйте та вставте цей код собі на сайт, щоби вставити