Представники Педагогічного коледжу зустрілися з абітурієнтами

17 квітня 2020 року відбулася онлайн-зустріч представників Педагогічного коледжу з майбутніми абітурієнтами. Зі школярами поспілкувалися директорка коледжу Оксана Сурмач, доцент циклової комісії викладачів гуманітарної та соціально-економічної підготовки Олексій Караманов, голова студентської ради коледжу Любов Боднар. Модератором заходу була працівниця Відділу маркетингу та комунікації Марія Цінцадзе.

Директорка коледжу Оксана Сурмач привітала старшокласників, запросивши їх на навчання до Львівського університету, який є одним із найстаріших європейських закладів вищої освіти. Оксана Іванівна підкреслила, що Педагогічний коледж також має давню історію, яка розпочалася ще у 1871 році. Саме тоді у Львові було засновано Державну жіночу учительську семінарію та розпочато підготовку вчителів для початкової школи.

Оксана Сурмач розповіла майбутнім абітурієнтам про особливості навчального процесу, зауваживши, що коледж здійснює підготовку студентів освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого бакалавра та бакалавра на основі повної загальної середньої освіти. Зокрема, Оксана Іванівна представила інформацію про спеціальності, конкурсні предмети, необхідні для вступу, терміни навчання та кваліфікацію, яку отримують випускники. У 2020 році Педагогічний коледж здійснюватиме набір абітурієнтів на спеціальності  012 «Дошкільна освіта» (вихователь дітей дошкільного віку), 013 «Початкова освіта» (вчитель початкової освіти) та 231 «Соціальна робота» (соціальний педагог). Термін навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого бакалавра становить 1 рік і 10 місяців. Оксана Іванівна додала, що випускники можуть продовжити навчання на споріднених факультетах Львівського університету для здобуття освіти на рівні бакалавра та магістра.

Доцент коледжу Олексій Караманов презентував учасникам вебінару спеціальність 027 «Музеєзнавство, пам’яткознавство» з кваліфікацією «бакалавр музеєзнавства, пам’яткознавства». Олексій Владиславович зазначив, що термін навчання за цією спеціальністю становить 3 роки і 10 місяців, а після завершення навчання студенти коледжу отримують диплом бакалавра.

Зі школярами також поспілкувалася голова студентської ради коледжу Любов Боднар. Студентка поділилася своїми враженнями від навчального процесу, проходження практики та організації дозвілля у коледжі, розповіла про цікаві нюанси роботи вихователя.

Традиційно про особливості цьогорічної вступної кампанії розказав відповідальний секретар приймальної комісії Юрій Еліяшевський. Юрій Ігорович розповів про ймовірні терміни проведення вступної кампанії, які залежатимуть від дати завершення карантину та, відповідно, термінів проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Нагадаємо, що кваліфіковану дистанційну консультацію щодо вступу до Університету можна отримати, надіславши свої запитання на електронну адресу pkunivlv@lnu.edu.ua або звернутися за контактними телефонами, розміщеними на сторінці приймальної комісії https://admission.lnu.edu.ua/admission-board/contacts.

Майбутні абітурієнти також активно долучилися до заходу – ставили запитання щодо навчання у коледжі, нарахування стипендії, проживання в гуртожитку і, звичайно, перспективи працевлаштування після завершення навчання.

До слова, це вже десята дистанційна зустріч з випускниками шкіл, яку провели в Університеті в рамках циклу профорієнтаційних вебінарів «Вступ – 2020 online». Попереду у нас ще багато цікавого, тож слідкуйте за розкладом зустрічей, аби не пропустити можливість поспілкуватися із представниками свого улюбленого факультету!