На філософському факультеті відбулася онлайн-зустріч з абітурієнтами

Упродовж квітня 2020 року в Львівському національному університеті імені Івана Франка триває цикл профорієнтаційних вебінарів «Вступ – 2020 online». Під час таких зустрічей майбутні абітурієнти та усі зацікавлені можуть ознайомитися з актуальною інформацією щодо вступу до Університету, отримати відповіді на свої запитання і поспілкуватися з представниками факультетів, на які планують вступати.

Сьогодні, 16 квітня 2020 року, відбулася одна з таких зустрічей – школярі познайомилися з філософським факультетом Львівського університету. З майбутніми абітурієнтами поспілкувалися заступниця декана факультету з навчально-методичної та виховної роботи, доцентка кафедри теорії та історії культури Тетяна Власевич, голова студентської ради факультету Марія Цінцадзе, голова профспілкової організації студентів-філософів Олексій Каленіченко і відповідальний секретар приймальної комісії Юрій Еліяшевський. Модерувала захід працівниця Відділу маркетингу та комунікації Анна Янчук.

Про історію факультету, особливості навчального процесу та освітні програми школярам розповіла Тетяна Власевич. Заступниця декана зазначила, що філософський факультет є одним із найдавніших в Університеті, адже його історія сягає 1661 року. Однак філософський факультет у сучасному його вигляді існує з 1992 року. Сьогодні у складі факультету працюють шість кафедр – історії філософії, політології, психології, теорії та історії культури, теорії та історії політичної науки і кафедра філософії. Тетяна Вікторівна поділилася інформацією про освітні програми, за якими здійснюють підготовку здобувачів вищої освіти, зазначивши, що зараз їх на факультеті п’ять: «Культурологія», «Політологія», «Психологія», «Публічне управління та адміністрування/Державне управління і публічна служба», «Філософія». Заступниця декана також розказала про навчальні дисципліни, які викладають студентам-філософам, проходження практики та працевлаштування випускників.

Голова профспілкової організації студентів філософського факультету Олексій Каленіченко поділився з молодшими колегами своїми враженнями від навчання на факультеті. Зокрема Олексій розповів про наукові конференції, громадські організації, які функціонують на факультеті, проходження практики і проживання в гуртожитку. Студент наголосив, що «навчання на філософському – це можливість пізнати самого себе».

Про свою любов до філософського факультету розповіла і голова студентської ради факультету Марія Цінцадзе. Студентка наголосила на універсальності й актуальності філософської освіти сьогодні, підкресливши те, що випускники філософського факультету можуть реалізувати себе у найрізноманітніших сферах діяльності. Марія також розказала про інтелектуальні і творчі заходи, які постійно проводять студенти факультету.

З інформацією щодо проведення вступної кампанії виступив відповідальний секретар приймальної комісії Юрій Еліяшевський. Нагадаємо, що кваліфіковану дистанційну консультацію щодо вступу до Університету можна отримати, надіславши свої запитання на електронну адресу pkunivlv@lnu.edu.ua або звернутися за контактними телефонами, розміщеними на сторінці приймальної комісії https://admission.lnu.edu.ua/admission-board/contacts.

Розклад майбутніх зустрічей з абітурієнтами доступний за посиланням.