У Львівському національному університеті імені Івана Франка завершився ІІ тур  Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт  зі спеціальності «Переклад». Для участі в Конкурсі надійшло 56 наукових робіт (від 63 студентів-авторів) з 32 закладів вищої освіти України. Усі роботи пройшли таємне рецензування.

Серед переможців інтелектуального змагання – студентки факультету іноземних мов Львівського університету: магістрантка першого року навчання кафедри перекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура Катерина Дмитриченко та вихованка кафедри міжкультурної комунікації Світлана Банась. Катерина Дмитриченко презентувала роботу «Ідеологія перекладу в контексті російсько-українського збройного конфлікту (ключові терміни у ЗМІ)» (науковий керівник – доцент Юлія Наняк), а Світлана Банась представила дослідження «Поезія Рільке в перекладі Богдана Кравціва: перекладознавчий та міжкультурний аспекти» (науковий керівник – професор Алла Паславська). Обох студенток галузева конкурсна комісія відзначила дипломами ІІІ-го ступеня.

За підсумками Конкурсу дипломи І ступеня здобули: Роман Луценко (Київський національний лінгвістичний університет), Світлана Кабанова (Київський національний університет імені Тараса Шевченка) та Софія Будник (Харківський гуманітарний університет «Народна українська академія»).

Друге місце посіли: Яна Сиса (Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна), Аліна Лучинська (Київський національний лінгвістичний університет), Катерина Соловйова (Херсонський державний університет), Тетяна Голоборода (Львівський державний університет безпеки  життєдіяльності), Ганна Качан (Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара).

Дипломи ІІІ ступеня отримали: Анна Чалик (Національний авіаційний університет), Маргарита Кривоносова і Тамара Кривоносова (Горлівський інститут іноземних мов ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет»), Інна Мельник (Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського), Катерина Дмитриченко (Львівський національний університет імені Івана Франка), Світлана Банась (Львівський національний університет імені Івана Франка), Тетяна Топалова (Маріупольський державний університет), Катерина Плоскіна (Горлівський інститут іноземних мов ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет»).

Щиро вітаємо переможців та усіх учасників Конкурсу! Бажаємо їм наснаги на нові наукові та професійні звершення!