День здоров’я у Львівському університеті

30 квітня 2024 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувся День здоров’я, який організували фахівці Львівського районного відділу ДУ «Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» спільно зі Студентською поліклінікою та Профкомом студентів. Під час заходу студенти та працівники Університету мали змогу пройти базове медичне обстеження та важливі тестування.

«З нагоди Європейського тижня імунізації Центр контролю та профілактики хвороб проводить низку заходів у різних закладах Львова. Сьогодні наші фахівці приїхали у Львівський університет, аби студенти, аспіранти, викладачі та працівники пройшли обстеження стану свого здоров’я. Ми пропонуємо різні можливості для контролю за станом організму: від виміру тиску до тестів на різні захворювання», – розповіла лікарка-епідеміолог Оксана Теліховська.

Загалом представники академічної спільноти мали змогу пройти тестування на вірусні гепатити В, С, ВІЛ, виміряти артеріальний тис, рівень глюкози у крові, визначити індекс маси тіла, зробити ренгтгенологічне обстеження органів грудної клітки. Також фахівці здійснювали вакцинацію проти Covid-19, дифтерії та правцю.

«Я вважаю, що нам, як студентам, дуже важливо проходити такі регулярні медичні огляди, тому що це допомагає зберегти здоров’я, контролювати певні ризики і вчасно вживати необхідних заходів для підтримки нашого організму», – наголосила студентка факультету іноземних мов Наталя Колесник.

Також студенти та працівники Університету отримали буклети з інформацією про захист від вірусних захворювань, рекомендаціями щодо того, як вимірювати тиск в домашніх умовах, позбутися шкідливих для здоров’я звичок тощо.

Світлини: Ярини Пришляк Більше фото