Студентське життя Університету це не лише лекції, семінари, навчання та наука, але й різноманітні спортивні та культурно-мистецькі заходи, які комплексно роблять студентські роки – найкращими у житті.

Завдяки чисельним заходам та участю в мистецьких колективах і спортивних гуртках Університету студенти мають змогу збагатитися духовно, розвивати та проявляти свої мистецькі та спортивні таланти, навчитись організовувати та організовуватись, спілкуватися та працювати з людьми. Варто зазначити, що частину заходів, які сприяють формуванню національної свідомості та почуття патріотизму організовує Студентський відділ, Студентський уряд та первинна профспілкова організація студентів.

Для всебічного, гармонійного розвитку особистості студентської молоді в Університеті  діє Центр культури та дозвілля, у якому можна стати учасником будь-якого мистецького колективу за уподобанням і успішно гастролювати та брати активну участь у культурно-мистецькому житті Університету і міста або ж  спробувати самому організувати колектив чи захід.  Також в Університеті  є облаштований спортивний комплекс, який пропонує студентам можливість відвідувати близько десяти  спортивних секцій та басейн.

Детальніша інформація про події – на сторінці Культурно-мистецького життя ЛНУ ім.І.Франка