Шацький біолого-географічний стаціонар

11855897_749950868444261_6028866216730544344_n

Навчально-наукова база Львівського національного університету імені Івана Франка. Стаціонар розміщений у Шацькому районі Волинської області на території Шацького національного природного парку (ШНПП) в урочищі озера Пісочного на земельній ділянці загальною площею 4,74 га, яка виділена для Львівського національного університету імені Івана Франка згідно Державного акту на право постійного користування.

Високогірний біостаціонар с.Кваси

biodiversity

Розташований у субальпійському поясі, Чорногірського масиву на полонині Менчул Квасівський над р.Чорна Тиса між урочищами Васкул і Шумнеска в підніжжі вершини Менчул на висоті 1210 м н. р. м. поблизу с. Кваси Рахівського району Закарпатської області.

Розтоцький ландшафтно-геофізичний стаціонар (Брюховичі)

Знаходиться в межах горбогірної гряди Розточчя. Єдиний серед західних областей України стаціонар, який має безперервний ряд цілодобових актинометричних і метеорологічних вимірювань.

Чорногірський географічний стаціонар (Ворохта)

Розміщений у Карпатах (масив Чорногора) у верхів’ї річки Прут (Карпатський національний природний парк), на віддалі 17 кілометрів від смт. Ворохта Яремчанської міської ради Івано-Франківської області.

Лабораторія еколого-геологічних досліджень у СМТ Верхнє-Синєвидне

Польова лабораторія еколого-геологічних досліджень геологічного факультету. Індивідуальність і відмінність Синьовидненського району полягає, передусім, у тому, що це терасована улоговина майже округлої форми, а не витягнутої між хребтами, як переважна більшість міжгірних долин. Радіус улоговини досягає майже 15 км, завдяки чому тут розташовано понад півдесятка сіл (Нижнє Синьовидне, Верхнє Синьовидне, Корчин, Межиброди, Дубина, Тишівниця).

Дністровський географічний стаціонар у СМТ Єзупіль

Функціонує як базовий полігон для проходження навчальних практик студентів географічного університету Львівського університету. Розміщений у смт. Єзупіль Тисменицького району Івано-Франківської області. Це унікальний геоморфологічний район, де на невеликій території поширені різноманітні за генезисом геоморфологічні об’єкти.