Медпункт

В головному корпусі Львівського національного університету імені Івана Франка працює медичний пункт для студентів та працівників Університету (аудиторія №067, внутрішній дворик Університету). В медичному пункті можна отримати консультацію фахівців щодо стану здоров’я  та першу медичну допомогу. У надзвичайних випадках в межах головного корпусу викликати лікаря до себе  можна за номером: 032 239-42-26. До послуг студентів також Десята міська лікарня міста Львова, що знаходиться за адресою вул. Бой-Желенського 14, туди можна зателефонувати за номером 032 238-60-44.

Тел.: 239-42-26

Адреса: м. Львів, вул. Університетська, 1, ауд. 067

Виставкова зала

Виставкова зала Університету розпочала свою діяльність у березні 2011 року Щороку тут проводяться різного роду мистецькі заходи: виставки, семінари, презентації, круглі столи, тощо. Технічне оснащення зали, наявність спеціально-призначених тримачів та стендів  дозволяє експозиціонувати виставкові матеріали підрозділів університету: документи, виставкові банери, публікації, предмети тощо. За останній рік у Виставковій залі продемонстровано низку культурно-мистецьких виставок та експозицій, що вирізняються неповторністю та унікальністю.
vystavka

Тел.: 239-45-04