Музеї Львівського університету належать до числа найстаріших університетських музеїв Європи і мають одні з найцікавіших науково важливих колекції. У 2004 році згідно розпорядження Кабінету Міністрів України № 73-Р наукові фонди та музейну експозицію Зоологічного музею Університету було внесено до реєстру об’єктів, що становлять національне надбання, тобто є унікальним об’єктом, що не піддається відтворенню, і є важливим для розвитку науки та суспільства.

У виконанні фундаментальних і прикладних досліджень з метою одержання нових знань у галузі зоології діє  Зоологічний музей, створений у 1784 р. як Кабінет натуральної історії.Музей брав участь у роботі проекту Guides4art, який є віртуальним додатком мобільних телефонів і висвітлює інформацію про Музей трьома мовами (польською, англійською таукраїнською). Сам додаток можна завантажити у мобільний телефон зі сторінки Play Market. Спільно з Google Cultural Institute Зоологічний музей співпрацює в межах створення галереї про музей, кінцевим продуктом якої стане віртуальна екскурсія в межах Google Art Gallery.

Музеї Університету важлива складова наукового та навчального процесу, а також широко залучені до екскурсійної складової міста. Фонди музеїв викликають особливе зацікавлення не лише серед львів’ян, але й гостей міста. Детальніше про фонди кожного з музеїв та можливість їхнього відвідання, ви зможете дізнатись на веб-сторінках музеїв.

LNU_2_0132

музей історії Університету