• Співпраця в межах країни
 • Міжнародна співпраця

З нами престижно

Наукові обміни та стажування

 • Наукові установи НАН України – база для підвищення кваліфікації науковців Університету.
 • Учені інститутів НАН України – лектори для студентів та аспірантів Університету, опоненти на захистах дисертацій.
 • Викладачі Університету – члени спеціалізованих вчених рад інститутів НАН України із захисту докторських і кандидатських дисертацій.

З нами актуально

Співпраця за напрямами

 • Освіта та наука
  — спільні наукові дослідження, результати яких публікують у провідних наукових журналах України та світу, презентують на наукових конференціях різного рівня;
  — спільні наукові конференції, які відбуваються в академічних установах, участь у яких беруть науково-педагогічні та наукові працівники;
 • Розвиток держави
  — представники органів державної влади та самоврядування беруть участь у заходах, які відбуваються в Університеті;
  — Форум Східного партнерства;
  — у 2016 році Університет проводив наукові дослідження по трьох темах Державного фонду фундаментальних досліджень, двох темах за державним замовленням, шести темах зі збереження об’єктів, що становлять національне надбання України, а також шести госпдоговірних темах.
 • Бізнес
  — зустрічі з потенційними роботодавцями;
  — бізнес-установи стають спонсорами проектів Університету: EPAM, KredoBank, Privat Bank, SoftServe, ELEKS, УАРНЕТ, IT-cluster.

З нами надійно

Спільні досліди та теми

Вчені Університету та Інститутів НАН України є співвиконавцями тем Державного фонду фундаментальних досліджень, міжнародних угод і проектів. Наказом Міністерства освіти і науки України затверджено результати конкурсного відбору проектів, і Науково-технічна рада Університету схвалила рішення про включення до тематичного плану наукових досліджень і розробок на 2017 рік 16 нових науково-дослідних робіт.

Співпраця

з 35 інститутами Національної академії наук України у Львові, Києві, Умані, Харкові, галузевими академіями наук України, Головною астрономічною обсерваторією, Ботанічними садами загальнодержавного підпорядкування, з підприємствами, установами тощо.

З нами успішно

Цитати відомих людей

Андрій Садовий

«Не можна уявити наше місто без Львівського університету. Без університету — немає міста»

«Мудрий університет — мудрий Львів, мудрий Львів — мудра Україна»

Андрій Садовий, міський голова м. Львова
Богдан Козак

«Усе хороше виходить із Львівського університету»

Богдан Козак, Народний артист України, лауреат національної премії України імені Т.Шевченка
В’ячеслав Войнаровський

«Львівський національний університет імені Івана Франка є моделлю європейськості та найкращою платформою для її втілення. Тут сформувалася ціла плеяда наставників, які виховали не одне молоде покоління дипломатів»

В’ячеслав Войнаровський, представник МЗС України у Львові

З нами престижно

Міжнародна співпраця

Упродовж 2016 року Університет підписав 15 угод про співпрацю та 2 угоди про подвійне дипломування,  2 угоди пролонговано. Станом на травень 2017 року підписано 147 угод із вищими навчальними закладами та установами із 38 країн світу.

Міжнародна співпраця

З нами актуально

Прогресивні міжнародні проекти і програми

Ми беремо активну участь у конкурсі проектів програми ТЕМПУС, Еразмус Мундус, Еразмус+, у програмі академічної мобільності “Мевлана”, яка передбачає обмін студентами та викладачами з вищими навчальними закладами Туреччини. Протягом 2016 року Університет провів 4 міжнародні літні школи.

Детальніше

Нові академічні ініціативи

 • Університет спільно з Вюрцбурзьким університетом Юліуса Максиміліана запропонував студентам-магістрам механіко-математичного факультету, факультету електроніки і факультету прикладної математики та інформатики міжнародну сертифікаційну програму з обчислювальної математики вищого рівня з англійською мовою викладання.
 • Уперше в Україні в рамках співпраці з Університетом Східної Кароліни (США), Університом Джімма (Ефіопія), Університом Шаньдуна (Китай) на факультеті міжнародних відносин для студентів різних спеціальностей було запроваджено навчальний курс «Глобальне порозуміння» («Global Understanding») як експериментальний проект з метою отримання унікального досвіду комунікації за допомогою новітніх інформаційних технологій.

З нами надійно

Нам довіряють міжнародні фонди та фундації

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), Німецька академічна служба обмінів (DAAD), Вишеградський фонд, Словацька агенція розвитку (Slovak Aid), Австрійська агенція академічних обмінів (ОЕАD), фундація Leopolis for Future.

Вектори співпраці

 • Освіта та наука
  У 2016 році у 39 країн світу було відряджено 521 викладачі та працівники Університету. У відрядження були скеровані  5275 студентів і аспірантів. Університет відвідали 272 закордонних гості із 17 країн світу.
 • Розвиток держави
 • Бізнес

З нами успішно

Цитати відомих людей

Петер Буріан

«Ваше місто і Ваш Університет є найкращим взірцем європейської ідентичності України»

Петер Буріан, державний секретар Міністерства закордонних та європейських справ Словацької Республіки
Чжан Сіюнь

«Ті спеціалісти, які навчалися тут, відіграли велику роль у процесі економічного розвитку КНР»

Чжан Сіюнь, посол Китайської Народної Республіки в Україні
Ізабель Дюмон

«З огляду на позитивну динаміку та серйозний досвід взаємодії між Посольством Франції, французькими ВНЗ та Львівським університетом, варто окреслити перспективи розширення й поглиблення українсько-французьких відносин, а також випрацювати дієві механізми подальшої кооперації»

Ізабель Дюмон, посол Республіки Франція в Україні