2580 вступників отримали рекомендації на бюджетну форму навчання у Львівському університеті

У Львівському національному університеті імені Івана Франка триває процедура надання рекомендацій для зарахування на навчання для осіб, які вступають на місця державного замовлення. Представники цієї категорії вступників мають виконати вимоги до зарахування до 18:00 год. 8 серпня.

Інформацію щодо отримання рекомендації на бюджет можна перевірити в електронному кабінеті вступника. Якщо отримано рекомендацію на бюджет, напроти однієї з поданих заяв має з’явитися статус «Рекомендовано (бюджет)».

Якщо вступник не отримав рекомендацію на бюджет, заяви автоматично беруть участь у конкурсі на контракт і мають статус «Допущено». Рекомендації до зарахування на контракт з’являться в електронному кабінеті з 9 серпня. Виконання вимог до зарахування для вступників, які рекомендовані до зарахування на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб здійснюватиметься до 17:00 год. 13 серпня.

Додамо, що цьогоріч найбільшу кількість вступників рекомендовано на спеціальності «Комп’ютерні науки», «Філологія (Германські мови та літератури(переклад включно), перша – англійська»), «Право», «Економіка», «Середня освіта (Історія)», «Системний аналіз», «Історія та археологія».

Адреси пунктів виконання вимог до зарахування на навчання до Львівського національного університету імені Івана Франка:

• біологічний факультет – вул. Грушевського, 4, ауд. 333;
  • географічний факультет – вул. Дорошенка, 41, ауд. 6;
  • геологічний факультет – вул. Грушевського 4, ауд. 242;
  • економічний факультет – пр. Свободи, 18, ауд. 205;
  • факультет електроніки та комп’ютерних технологій – вул. Драгоманова, 50, ауд.1, (210);
  • факультет журналістики – вул. Генерала Чупринки, 49, ауд. 106;
  • факультет іноземних мов – вул. Університетська, 1, ауд. 216;
  • історичний факультет – вул. Університетська, 1, ауд. 330 (вхід з вул. Костюшка, 9);
  • факультет культури і мистецтв – вул. Валова, 18, ауд. 1;
  • механіко-математичний факультет – вул. Університетська,1, ауд. 111;
  • факультет міжнародних відносин вул. Січових Стрільців, 19, ауд.009;
  • факультет педагогічної освіти – вул. Туган-Барановського, 7, ауд. 32;
  • факультет прикладної математики та інформатики – вул. Університетська, 1, ауд. 117;
  • факультет управління фінансами та бізнесу – вул. Коперника, 3 ауд. 302;
  • фізичний факультет – вул. Драгоманова, 19, ауд. 20;
  • філологічний факультет – вул. Університетська, 1, ауд. 232 (вхід з вул. Костюшка, 9);
  • філософський факультет – вул. Університетська, 1, ауд. 201;
  • хімічний факультет – вул. Кирила і Мефодія 6/8, ауд. 5;
  • юридичний факультет – вул. Січових Стрільців, 14, ауд. 214.

Більш детально про процедуру зарахування – за посиланням.