💙#360_градусів_у_діяльності_львівського_університету: Факультет прикладної математики та інформатики

У Львівського університету є безліч причин пишатися своїми студентами, адже вони щорічно доводять нам  свою цілеспрямованість та талановитість. 🧡

Зокрема студенти Факультету прикладної математики неодноразово демонстрували найкращі результати на українській та міжнародній арені. ✨🔹 З-поміж іншого студентським командам Львівського університету вдалося декілька років підряд тримати Університет у лідерських позиціях на щорічній відкритій міжнародній студентській олімпіаді з програмування імені С. О. Лебедєва та В. М. Глушкова «KPI-OPEN». «KPI-OPEN» – одне з найбільших очних змагань із програмування у світі. Проводиться олімпіада за оригінальними правилами, гармонізованими із міжнародними. Призові місця виборювали команди “LNU AlgoPenguins” (Віталій Герасимів, Андрій Макар, Володимир Радюк)  «LNU Unhard», у складі  Богдана Пастущака, Данила Мочернюка і Максима Щербу, «LNU Penguins»(Тарас Савіцький, Віталій Герасимів, Роман Білий, тренер –Василь Білецький ), «LNU Jackals», «LNU XXL» (Петро Тарнавський, Олег-Андрій Жук та Богдан Чіх).

🔹 Команді «LNU Penguins» вдалося потрапити до десятки лідерів Міжнародного чемпіонату «Challenge24».

🔹 У 2016 році у змаганнях за кубок Чемпіонату Південно-Східної Європи з командного спортивного програмування ACM-ICPC перемогу виборола команда Львівського університету у складі Тараса Савіцького, Володимира Радюка й Андрія Макара під керівництвом тренера – асистента кафедри прикладної математики Василя Білецького. Міжнародна студентська олімпіада з програмування (ACM/ICPC або ICPC) – найбільша студентська командна олімпіада з програмування. Чемпіонат проводиться під егідою Асоціації обчислювальної техніки (ACM).

🔹 Двічі команда «LNU Penguins» брали участь у Чемпіонаті світу зі спортивного програмування ACM ICPC World Finals:  у Таїланді, де команда  виборола «бронзу», посівши 11 місце в рейтинговій таблиці та у Марокко, де завоювали 16-те місце, чим підтвердили високий рівень підготовки ІТ-спеціалістів у Львівському національному університеті імені Івана Франка.