Повідомити про корупційне правопорушення

Львівський національний університет імені Івана Франка співпрацює із особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції». Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави.

Ви можете залишити відповідне повідомлення, інформація в якому стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Всі повідомлення розглядаються уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції в порядку визначеному Законом України «Про запобігання корупції» та Типове положення про уповноважену особу (уповноважений підрозділ) з питань запобігання та виявлення корупції

 

Повідомлення може бути подано:

  • письмово листом з позначкою «Повідомлення про корупцію» на адресу Львівського національного університету імені Івана Франка: 79000, м.Львів, вул. Університетська, 1 (зразок форми);
  • електронною поштою на адресу iryna.ivanochko@lnu.edu.ua (зразок форми)
  • на «гарячу лінію» +38 (032) 239-42-61.

Повідомлення може бути здійснене викривачем без зазначення авторства (анонімно).

Увага! Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством України. 

Викривач – це особа, яка, по-перше, дізналася про порушення суб’єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», вимог цього Закону, по-друге, має обґрунтоване переконання, що інформація про порушення є достовірною, по-третє, повідомляє про це порушення.

 Звертаємо увагу, що особа є викривачем за умов, визначених у частині першій статті 53 Закону України «Про запобігання корупції». При цьому жодних винятків щодо віднесення до викривачів тих чи інших осіб зазначена стаття не містить.

НАЗК інформує про відмінності між заявником та викривачем корупційних правопорушень https://nazk.gov.ua/uk/novyny/chym-vidriznyayetsya-vykryvach-i-zayavnyk/

Гарантії державного захисту викривачів https://old.nazk.gov.ua/zahyst-vykryvachiv

 

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції, до якої можна повідомити про вчинення працівниками Львівського національного університету імені Івана Франка корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції»:

Іваночко Ірина Богданівна

е-mail: iryna.ivanochko@lnu.edu.ua

адреса для листування: 79000, м. Львів, вул. Університетська, 1 каб. 225

телефон: +38 (032) 239-42-61