Академічна спільнота Університету Фрідріха Шиллера в Єні вчергове демонструє підтримку Львівському університету

У рамках ініціативи Єнського університету Львівський національний університет отримав фінансову допомогу в розмірі понад 600 000 гривень на технічну підтримку організації якісного освітнього процесу для студентів.

Львівський та Єнський університети пов’язує тривала історія співпраці. Зокрема, обидва університети спільно з Центральноєвропейським університетом і Українським католицьким університетом реалізовують проєкт «Invisible University for Ukraine» в рамках програми «Цифрова Україна» Німецької служби академічних обмінів. Проєкт спрямований на забезпечення неперервності освітнього процесу шляхом організації сертифікатних онлайн-курсів із гуманітарних та соціальних наук для українських студентів бакалаврських і магістерських програм та аспірантів.

Ідейним натхненником ініціативи зі збору коштів на потреби Львівського університету виступив професор Йоахім фон Путткамер, директор «Imre Кertesz Kolleg», професор Інституту історії Університету Фрідріха Шиллера, координатор проєкту «Invisible University for Ukraine». Пан професор відвідав Львів у жовтні 2022 року, зустрівся зі студентами, обговоривши з ними їхні організаційно-технічні потреби в складних обставинах здобуття освіти в часи війни, і після повернення до Німеччини разом із Товариством друзів і меценатів Єнського університету ініціював збір коштів на підтримку освітнього процесу в нашому Університеті.

Адміністрація Університету спільно зі студентським самоврядуванням визначили пріоритетні потреби студентів, на які варто скерувати благодійну допомогу. За зібранні кошти буде закуплено офісну техніку та меблі для організації студентських просторів у гуртожитках та на різних факультетах.

Організаційний супровід ініціативи з боку Львівського університету забезпечив Відділ міжнародних зв’язків. Університет також висловлює вдячність за сприяння і підтримку випускникові Університету історикові Остапові Середі.

Дякуємо адміністрації Єнського університету, особисто професорові Йоахіму Путткамеру й усім благодійникам, які долучилися до збору, за солідарну підтримку університетської спільноти в цей складний період!