Ангеліна Паращина – серед переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з української мови та літератури

Наприкінці минулого тижня стали відомі підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Українська мова, література (з методикою їх викладання)». Серед переможців конкурсу – магістрантка філологічного факультету ЛНУ ім. Івана Франка Ангеліна Паращина. Диплом ІІ ступеня вона отримала за наукову роботу на тему «Жіноча старість у сучасному українському романі: екзистенційний досвід і художня репрезентація», яку написала під керівництвом Мар’яни Гірняк  – кандидатки  філологічних наук, доцентки кафедри теорії літератури та порівняльного літературознавства.

Цьогоріч ІІ тур конкурсу відбувався в Києві, на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова. Робота Ангеліни витримала серйозну конкуренцію, адже галузева комісія конкурсу розглянула 94 студентські наукові роботи, що надійшли до Києва із 54-х закладів вищої освіти України. За результатами двох етапів ІІ туру конкурсу галузева конкурсна комісія і визначила переможців.

Тож вітаємо студентку Університету та її наукову керівницю з перемогою і бажаємо подальших творчих успіхів у царині дослідження української літератури.