Чергова перемога студентів-фінансистів економічного факультету: Юлія Луковська –  призер ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Інвестування»

В Університеті ДФС України (м. Ірпінь) 13-15 квітня відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади 2015/2016 н.р. з навчальної дисципліни «Інвестування».

В олімпіаді взяло участь 40 студентів із 26 вищих навчальних закладів України. На підставі оцінювання виконаних тестових і творчого завдань, а також розрахункових задач авторитетне журі визначало переможців.

Відтак, за результатами олімпіади студентка ІV курсу напряму підготовки «Фінанси і кредит» економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Юлія Луковська виборола третє місце та була нагороджена дипломом ІІІ ступеня.

Приємно відзначити, що це вже друга перемога студентів-фінансистів економічного факультету в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади 2015/2016 н.р.

Вітаємо Юлію Луковську та її наукового керівника – доцента кафедри фінансів, грошового обігу і кредиту Назара Демчишака з перемогою та бажаємо їм невичерпної енергії й творчого натхнення до нових досягнень і здобутків у подальших наукових пошуках.