Для діток працівників Університету провели зустріч з працівникам патрульної поліції

Львівський національний університет імені Івана Франка продовжує співпрацю з Управлінням патрульної поліції у Львівській області, спрямовану на підвищення рівня обізнаності студентів, працівників та дітей працівників у різноманітних сферах.

Сьогодні у Львівському університеті відбулась чергова зустріч з представниками патрульної поліції, однак ця зустріч була особливою: інформативний тренінг патрульні провели для дітей працівників Львівського національного університету імені Івана Франка. Організували захід Центр соціального розвитку та громадських ініціатив спільно з Первинною профспілковою організацією працівників Університету.

На початку зустрічі діток і їхніх батьків привітав проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Володимир Качмар,  який наголосив, що сьогодні, в час війни, особливо важливо дякувати нашим Захисникам і Захисницям за їхні титанічні зусилля у захисті нашої держави. Звертаючись до присутніх Володимир Михайлович також відзначив вагому роль Національної поліції України, яка не лише забезпечує порядок, але й навчає, допомагає і підтримує у складних життєвих ситуаціях: «Сьогодні ми дякуємо воїнам Збройних Сил України, які мужньо боронять нашу державу від ворога. Водночас висловлюємо вдячність працівникам поліції, які щоденно виконують важливу роботу, зокрема, й навчають нашу молодь. Сподіваємося, сьогоднішня зустріч дозволить нашим маленьким друзям пригадати найважливіші правила дорожнього руху, перевірити свої знання та почерпнути для себе щось нове».

Надалі інспектори відділу зав’язків з громадськістю Управління патрульної поліції у Львівській області Марія Юзефів та Андрій Кадай провели для діток цікавий та змістовний тренінг, який складався з двох частин. Спочатку інспектори розповіли дітям про основні правила безпеки на дорозі, акцентуючи на тому, як правильно переходити дорогу, де і з якого віку можна їздити на велосипеді, та як залишатися помітним для водіїв і світлу й темну пори доби. Під час другої частини зустрічі йшлося про безпеку дітей в інтернеті. Спочатку маленькі слухачі розповіли про те, для чого найчастіше використовують свої гаджети і яку інформацію шукають в інтернеті, а згодом інспектори поділилися з ними важливою інформацією про те, навіщо встановлювати надійні паролі, як контролювати свої публікації у соціальних мережах та месенджерах, чому не варто додавати у «друзі» незнайомців і, що найважливіше, наголосили, що при потребі необхідно звертатися по допомогу до дорослих, яким довіряють.

Завершилась зустріч грою-вікториною, під час якої дітки відповіли на запитання патрульних і зрозуміли, що дотримання простих правил допомагає залишатися в безпеці.

Світлини: Юлії Гриценко Більше фото