Факультет журналістики познайомився з майбутніми абітурієнтами

14 квітня 2020 року на факультеті журналістики відбулася профорієнтаційна онлайн-зустріч з майбутніми абітурієнтами. Зі школярами поспілкувалися декан факультету, професор кафедри теорії і практики журналістики Іван Крупський, заступник декана з навчально-виховної роботи, асистент кафедри радiомовлення i телебачення Ярослав Табінський, відома журналістка і телеведуча, директорка з інформаційних проектів ТРК «Люкс», доцентка кафедри радiомовлення i телебачення Парасковія Дворянин, голова студентської ради факультету журналістики Артур Дронь і відповідальний секретар приймальної комісії Юрій Еліяшевський. Модерувала захід працівниця Відділу маркетингу та комунікації Марія Цінцадзе.

Декан привітав учасників вебінару і коротко розповів про діяльність факультету та особливості навчального процесу. Іван Васильович представив глядачам презентацію про факультет, ознайомивши школярів зі структурою факультету, його досягненнями та здобутками. Іван Крупський зазначив, що у складі факультету функціонує шість кафедр – зарубіжної преси та інформації, мови засобів масової інформації, нових медiй, радiомовлення i телебачення, теорії і практики журналістики, української преси. Декан розповів про навчальні дисципліни, які викладають студентам, наголосивши на тому, що предмети постійно адаптовують до вимог сучасного суспільства. Іван Васильович запросив школярів вступати на факультет журналістики Львівського університету, наголосивши: «Журналістиці потрібні справжні патріоти, сміливі і наполегливі. Я вірю, що Ви саме такі».

Заступник декана Ярослав Табінський ознайомив майбутніх абітурієнтів з інформацією щодо вступу, навчального процесу, а також розповів про практичну підготовку студентів, організацію відпочинку і дозвілля. Ярослав Ігорович наголосив, що навчання на факультеті не обмежується аудиторіями, а й передбачає самоосвіту та саморозвиток. Заступник декана зауважив, що студенти-журналісти вже з першого курсу отримують практичні навички, адже мають можливість працювати у лабораторії навчальної телерадiостудiї – студентському телебаченні «Franko TV». Власне там студенти-журналісти готують свої перші сюжети про життя Університету, висвітлюють цікаві події та актуальну проблематику. Ярослав Табінський додав, що кожен студент може реалізувати свої творчі здібності в Університеті,

Парасковія Дворянин виступила перед школярами і як випускниця факультету журналістики, і як викладачка, і як власне журналістка-практик. Парасковія Ярославівна поділилася своїми враженнями від роботи на факультеті і зазначила, що «викладачі жваво і лояльно відгукуються на всі побажання студента». Парасковія Дворянин розповіла про проходження практики і працевлаштування студентів, наголосивши на тому, що диплом журналіста відкриває перед випускниками широке коло перспектив, можливостей і різновидів професії – можна працювати репортером, ведучим, SMM-менеджером, PR-менеджером, прессекретарем і навіть стати успішним політиком. Парасковія Ярославівна додала, що навчання на факультеті навчить студентів «реагувати на ті виклики, які ставить перед нами сучасний світ, критично мислити, розуміти і формувати інформаційний простір і нову інформаційну політику».

Своїми враженнями від навчання на факультеті поділився голова студентської ради Артур Дронь. Студент розповів про організації, що функціонують на факультеті, цікаві проєкти та ініціативи, які сприяють постійному вдосконаленню молодих журналістів. Артур наголосив, що на факультеті журналістики дуже цінують творчих і креативних особистостей, відтак усі свої таланти можна легко реалізувати в університетських мистецьких колективах. Студент зазначив, що старші колеги завжди допомагають першокурсникам у період адаптації, діляться актуальною і корисною інформацією задля комфортного навчання на факультеті. Артур підкреслив, що факультет журналістики Львівського університету є платформою для реалізації творчого потенціалу усіх, хто там навчається.

Відповідальний секретар приймальної комісії Юрій Еліяшевський ознайомив старшокласників з основними положеннями правил прийому до Львівського національного університету імені Івана Франка. Юрій Ігорович розповів про етапи проведення вступної кампанії, зокрема про реєстрацію електронних кабінетів, прийом заяв та документів, терміни зарахування. Юрій Еліяшевський наголосив на тому, що зовнішнє незалежне оцінювання обов’язково відбудеться і саме за його результатами проводитиметься вступна кампанія. До слова, кваліфіковану дистанційну консультацію щодо вступу до Університету можна отримати, надіславши свої запитання на електронну адресу pkunivlv@lnu.edu.ua або звернутися за контактними телефонами, розміщеними на сторінці приймальної комісії https://admission.lnu.edu.ua/admission-board/contacts.

Нагадаємо, попереду ще чимало цікавих дистанційних знайомств з факультетами Львівського університету, які упродовж квітня проводитимуть в рамках циклу профорієнтаційних вебінарів «Вступ – 2020 online». З графіком зустрічей можна ознайомитися за посиланням.