«Географ-ЛНУ» – бронзовий призер SML Бізнес-ліги Львівщини

Нещодавно футзальна команда Львівського національного університету імені Івана Франка «Географ-ЛНУ» стала бронзовим призером SML Бізнес-ліги Львівщини сезону 2022/2023. Нагородження призерів турніру відбулося наприкінці березня.

У чемпіонаті взяли участь 8 команд, які представляли різні підприємства  Львівщини. Команда Львівського університету була єдиною серед закладів вищої освіти Львівщини. Перше місце у турнірі виборола команда «GTL», друге – «Lemberg Auto». Загалом було зіграно 14 матчів.

«Упродовж всього чемпіонату «Географ-ЛНУ» тримався на другій позиції, проте у підсумковій грі команда «Lemberg Auto» здобула перемогу над чинним чемпіоном «GTL», а відтак і «срібло» чемпіонату. Натомість наша команда завершила турнірну дистанцію третьою», – розповідає президент нашої команди, голова Спортивного клубу Університету Андрій Манько.

Додамо, що упродовж усього часу свого існування університетська команда демонструє чудові спортивні результати. Зокрема, за останній рік збірна взяла участь у 7 благодійних турнірах, з яких завжди виходила переможцем або призером. Зібрані під час турнірів кошти були перераховані на підтримку Збройних сил України.

«Команда «Географ-ЛНУ» була заснована у жовтні 2015 року на географічному факультеті – звідси й назва. Проте сьогодні це університетська збірна, у складі якої грають студенти різних факультетів, – пояснює Андрій Манько. – У цьому сезоні ми підсилилися легіонерами, які не лише мають великий ігровий досвід, але й, без сумніву, допомогли нам перемогти».

Щиро вітаємо нашу команду з черговим спортивним досягненням і бажаємо нових перемог!

Світлини: учасників турніру Більше фото