Колектив факультету управління фінансами та бізнесу організував благодійну акцію

На факультеті управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка існує чудова традиція – напередодні Різдва студенти і викладачі факультету організовують благодійну акцію, заготовляючи вареники для наших Захисників і Захисниць.

Цьогоріч така акція відбулася 13 грудня 2023 року – на факультеті провели благодійний захід «Різдвяна волонтерська зірка від студентів для ЗСУ», упродовж якого факультетська спільнота долучилась до ліплення вареників, які згодом відправлять на фронт нашим військовим.

Організатори акції, а саме кафедра економіки та публічного управління, розповідають, що в такий спосіб вони можуть подарувати бодай частинку різдвяного затишку нашим Героям, які мужньо оберігають Українську Державу, а ця акція – наша подяка кожному, хто сьогодні захищає нас на фронті.

Додамо, що смачні подарунки, а також окопні свічки, ліки і теплі речі організатори акції вже найближчим часом надішлють нашим Захисникам і Захисницям на Харківщину та Чернігівщину.

Світлини: Юлії Гриценко Більше фото