ЛНУ ім. Івана Франка – лідер за кількістю заяв вступників на спеціальності «Філологія», «Публічне управління та адміністрування» та «Культурологія»

Львівський національний університет імені Івана Франка зберігає лідерські позиції у рейтингу найпопулярніших закладів вищої освіти серед цьогорічних вступників. Станом на 10:00 год. 26 липня до Університету подано понад 17 000 заяв.

Згідно з даними ЄДЕБО, станом на 8:00 год. 26 липня ЛНУ ім. Івана Франка займає друге місце в Україні за кількістю заяв, допущених до конкурсу. Першу сходинку посідає Київський національний університет імені Тараса Шевченка, а замикає трійку лідерів Національний університет «Львівська політехніка». Четверту позицію займає Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», п’яту – Національний авіаційний університет.

Разом з тим, Львівський університет є лідером серед українських ЗВО за кількістю заяв вступників на спеціальності «035 Філологія», «281 Публічне управління та адміністрування» та «034 Культурологія».

Окрім того, спеціальність «035 Філологія» станом на сьогодні є найпопулярнішою серед наших вступників – на неї подано понад 3000 заяв. У ТОП-5 за кількістю заяв входять також спеціальності «081 Право», «053 Психологія», «122 Комп’ютерні науки» та «073 Менеджмент».

Нагадаємо, що  реєстрація заяв від вступників на бакалаврат триває до 18:00 год. 31 липня 2023 року.

Щиро бажаємо усім нашим абітурієнтам з легкістю пройти усі етапи вступної кампанії і вже незабаром стати невід’ємною частиною академічної спільноти Львівського університету!