ЛНУ ім. Івана Франка відвідала делегація факультету політології та міжнародних відносин Варшавського університету

10 травня 2024 року факультет міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка відвідала делегація факультету політології та міжнародних відносин Варшавського університету у складі декана факультету професора, доктора габілітованого Даніеля Пшастка, представниці відділу рекрутації Лінди Масальської та керівника відділу промоції та комунікації Якуба Новотарського.

Делегація зустрілася з деканом факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка, Надзвичайним та Повноважним Послом, професором Маркіяном Мальським та колективом факультету міжнародних відносин.

Під час зустрічі Даніель Пшастек розповів про структуру та діяльність факультету політології та міжнародних відносин Варшавського університету, організацію навчального процесу, освітні програми та напрями досліджень на факультеті, а також наголосив на важливості обміну студентами та викладачами, напрацювання програм подвійних дипломів та можливості публікації українських дослідників у польських журналах, яких на факультеті політології та міжнародних відносин у Варшавському університеті є чотири.

Маркіян Мальський поділився особливостями навчання і викладання у Львівському університеті загалом, та на факультеті міжнародних відносин, зокрема, а також окреслив перспективні напрями для продовження співпраці між двома Університетами в контексті запровадження програм подвійних дипломів у сфері міжнародних відносин, європейських, безпекових та стратегічних студій. Науково-педагогічні працівники факультету взяли активну участь в дискусії та обговорили можливості подальшої співпраці й ідеї для нових спільних проєктів і публікацій.

Після завершення зустрічі на факультеті відбулося покладання квітів до могил Героїв України, які загинули у російсько-українській війні.  Даніель Пшастек зазначив, що для нього особисто дуже важливо і значимо вшанувати пам’ять тих, хто воює не тільки за Україну, але й за Європу, за весь світ.

Світлини: Олега Вівчарика та факультету міжнародних відносин Більше фото