Львівський університет – координатор літньої школи  Культурний інтелект, креативність  та транснаціональні комунікації в епоху ШІ  у рамках Альянсу європейських університетів  ACROSS: European Cross-Border University, що відбудеться у Німеччині: набір відкрито

Львівський університет – координатор літньої школи
Культурний інтелект, креативність
та транснаціональні комунікації в епоху ШІ

у рамках Альянсу європейських університетів
ACROSS: European Cross-Border University, що відбудеться у Німеччині:
набір відкрито

Навесні 2022 року Львівський університет став асоційованим членом Альянсу європейських університетів ACROSS (European Cross-Border University), який об’єднує дев’ять європейських університетів з Німеччини, Франції, Іспанії, Італії, Словенії, Польщі, Латвії, Румунії та Болгарії, націлених на розбудову моделі транскордонного європейського університету через формування єдиного інноваційного цифрового, навчального та урядового простору для трансферу знань, технологій та промоції освіти впродовж життя.

Цьогоріч у партнерстві з Університетом Жирони (Іспанія), Львівський університет подав спільну заявку на фінансування та проведення літньої школи для студентів старших курсів бакалаврських та магістерських програм, аспірантів та молодих науковців Cultural Intelligence, Creativity and Transnational Mediation in the Age of AI (Культурний інтелект, креативність та транснаціональні комунікації в епоху ШІ), що отримала високу позитивну оцінку.

Літня школа відбудеться 28 серпня – 1 вересня 2023 року в місті Хемніц. Європейській столиці культури – 2025, та стане унікальною платформою співпраці лекторів Каталонської обсерваторії етики штучного інтелекту, дослідників європейського проєкту AI FORA: Artificial Intelligence for Assessment, європейських спеціалістів з питань міжнародної комунікації та команди Центру англомовної академічної і крос-культурної комунікації нашого Університету.

Школа має на меті сприяти культурно-орієнтованому та націленому на гуманітарну складову навчанню у вивченні штучного інтелекту, стимулюючи командні дослідження учасників через проєктну роботу. Розвиток культурного інтелекту, що дозволить слухачам школи впевнено, усвідомлено і креативно взаємодіяти в різноманітних умовах, у тому числі в середовищі, збагаченому ШІ, – ключовий пріоритет програми.

Набір учасників у літню школу – відкрито. Робоча мова школи – англійська.

Студенти Львівського університету отримають стипендії, які покриватимуть усі аспекти участі у літній школі. Для участі потрібно заповнити заявку Application form_2023 Summer School.docx та надіслати на summer_school2023@lnu.edu.ua

Кінцева дата прийому заявок – 25 липня 2023 року.

До кінця липня усі учасники отримають відповідь щодо результатів відбору та участі в школі.

Усі деталі тут:

Завантажити (PDF, 338KB)