Львівський університет став учасником профорієнтаційної події IT FUTURE CONFERENCE

ІТ-професії вже кілька років на піку популярності серед абітурієнтів, тож представники індустрії дедалі частіше намагаються долучатися до модернізації освіти у сфері технологій, а також поділитися цікавою інформацією, яку в їхні шкільні часи було не так легко відшукати. Вже щорічною традицією для Львова стала IT FUTURE CONFERENCE – профорієнтційна подія, яка об’єднує абітурієнтів, вчителів,спеціалістів ІТ-сфери, ІТ-компанії та університети. Львівський ІТ Кластер, який є організатором заходу, подбав про те, аби створити своєрідний майданчик для комфортного спілкування молоді із закладами вищої освіти, а також представниками ІТ-світу. На події Львівський університет представили заступниця декана з інформаційного забезпечення освітнього процесу Ірина Кофлюк, заступник декана з наукової роботи факультету прикладної математики та інформатики Віталій Горлач, фахівчиня із профорієнтації відділу маркетингу та комунікації ЛНУ ім. І. Франка Юлія Васьків та студентка факультету управління фінансами та бізнесу Мар’яна Петрів.

Упродовж дня конференції учасники мали змогу в межах перерв познайомитися з восьми освітніми програмами, які Львівський ІТ Кластер підтримує в університеті. Представники Львівського університету охоче консультували учасників щодо умов вступу, особливостей тих чи інших освітніх програм, можливостей поєднання навчання і роботи в межах здобуття дуальної освіти тощо. Також відділ маркетингу та комунікації спільно з факультетами підготували для учнів зручні роздаткові матеріали у вигляді закладок та буклетів, які кожен охочий міг взяти. Приємним бонусом для учасників став розіграш брендованої продукції від університетської крамнички “Franko Store”.

Загалом подія зібрала 200 учасників наживо, а також близько 4000 онлайн. Віримо, що всі охочі відкрили для себе світ ІТ та, зокрема, і Львівський університет як один із потужних осереднів ІТ-освіти в Україні.