Львівський університет та ІТ-компанія Intellias підписали Меморандум про співпрацю

Львівський університет піклується про можливості для розвитку наших студентів та науковців, і саме співпраця із чисельними представниками ІТ-індустрії уможливлює глобальний розвиток цього напряму у нашому навчальному закладі. Ціль розвивати молоді таланти ставить також перед собою компанія Intellias. Отож завдяки таким спільним поглядам на майбутній розвиток молодого покоління успішних українців і народилася співпраця компанії та Університету, яку 30 червня офіційно закріпили підписанням Меморандуму.

Ректор Львівського університету, професор Володимир Мельник переконаний: “На фронтоні головного корпусу нашого університету є гасло: «Patriae decori civibus educandis» або «Освічені громадяни – окраса Батьківщини». І наш колектив щодня наполегливо працює, аби реалізувати цю ідею. А однією з головних наших цілей є досягнення найвищих стандартів наукових досліджень та впровадження передових освітніх практик.  І якраз співпраця з роботодавцями є важливим аспектом задля якісної освіти, необхідної для успішної кар’єри наших студентів”.

Протягом останніх кількох років Університет вже не вперше співпрацює з компанією Intellias в рамках різних освітніх проєктів, що надає нашим студентам додаткові можливості для навчання та професійного розвитку. Відповідно до досягнутих домовленостей на базі однієї з аудиторій ЛНУ ім. І. Франка буде створена практична інженерна лабораторія IntelliMapLab. Це інноваційний освітній простір, де студенти університету, за менторства експертів Intellias, будуть дізнаватися про сучасні технології з розробки навігаційних мап, а також реалізовуватимуть різноманітні практичні проєкти.

Для нас велика честь співпрацювати з ЛНУ ім. І. Франка. Завдяки IntelliMapLab cтуденти університету отримають доступ до передових технологій та знань зі створення навігаційних систем, що є сьогодні одним з найбільш перспективних технологічних напрямів в автомобільній галузі. Навчання та постійний професійний розвиток – одна з головних цінностей Intellias. Ми завжди відкриті до підтримки освітніх ініціатив та реалізуємо успішні проєкти з університетами в різних куточках світу. І дуже символічно, що саме зараз, у складний для країни час, ми започатковуємо нове партнерство в Україні, в рідному для Intellias місті Львів”, – говорить Віталій Седлер, СЕО та співзасновник Intellias.

Створення IntelliMapLab саме на базі Львівського національного університету ім. Івана Франка зовсім не випадкове, адже Intellias та ЛНУ ім. І. Франка вже мають досвід успішної співпраці. Експерти компанії проводили серію воркшопів на тему IoT, хмарних сервісів AWS, iOS та Golang в межах літньої та зимової IT-шкіл для молоді від Львівського університету. Крім того, саме тут, свого часу, навчались співзасновники компанії Віталій Седлер та Михайло Пузраков.

Львівський університет переконаний, що така співпраця відкриває для наших студентів широкий спектр можливостей у ІТ-сфері, тож ми всяко сприятимемо тому, аби інтеграція з Intellias лише міцнішала та приносила для усіх приємні результати.