Львівський університет відвідали діти Захисників та Захисниць України

10 серпня 2023 року Львівський національний університет імені Івана Франка відвідали діти Захисників та Захисниць України, які в рамках проєкту ERA BAND CAMP вирушили в освітньо-реабілітаційний табір в швейцарських Альпах, дорогою зупинившись у Львові.

Насамперед юних гостей зустріли представники Первинної профспілкової організації студентів ЛНУ ім. Івана Франка. Студентський лідер Микола Спересенко провів гостям Університету коротку екскурсію головним корпусом, розповівши як про історію будівлі, так і про цікаві традиції багатьох поколінь студентів.

Також з дітьми Захисників України поспілкувався Ректор Львівського університету, професор Володимир Мельник. «Львівський університет – по-справжньому відкритий для всієї України. За моїми спостереженнями, за останні 10 років відбувається значне збільшення кількості вступників з центральних, східних, північних та південних областей України. Саме це є найкращим свідченням того, що наш Університет – національний. Цінно, що кожна людина, яка приїжджає зі свого регіону, привозить з собою щось «своє», те, що доповнює атмосферу, яка панує в нашому Університеті, робить її унікальною», – зазначив Володимир Петрович та додав: «Я щиро хочу, аби Львівський університет став не просто одним з пунктів Вашого сьогоднішнього маршруту, а великим епізодом Вашого життя».

Також під час зустрічі юні гості мали змогу поставити Ректору запитання та дізнатися більше про навчання у Львівському університеті, перспективи здобуття освіти на тому чи іншому факультеті.

Надалі представники профкому студентів детально розповіли майбутнім абітурієнтам про багатоаспектну діяльність ЛНУ ім. Івана Франка, цікаві наукові дослідження сучасних вчених та широкі можливості, які відкриваються для студентів, а згодом і випускників усіх факультетів.

На завершення візиту до ЛНУ ім. Івана Франка гості побували на екскурсії у Музеї історії Університету. Директор музею Юрій Гудима розповів дітям та їхнім батькам про надважливі винаходи, які у різні часи здійснили науковці Львівського університету, та надихнув молоде покоління пізнавати минуле задля того, аби згодом творити гідне майбутнє нашої держави.

Світлини: Ярини Пришляк Більше фото