Львівський університет відвідали школярі Моршинського ліцею

8 березня 2024 року Львівський національний університет імені Івана Франка відвідали школярі Моршинського ліцею імені Константина Малецького.

Під час зустрічі учні поспілкувалися першим проректором Андрієм Гукалюком, в.о. декана філологічного факультету Романом Крохмальним, в.о. декана факультету іноземних мов Любомиром Бораковським, деканом біологічного факультету Ігорем Хамаром, деканом юридичного факультету Володимиром Бурдіном, деканом факультету журналістики Іваном Крупським, деканом факультету електроніки та компʼютерних технологій Юрієм Фургалом, які розповіли про особливості й перспективи навчання як в Університеті загалом, так і на факультетах, які очолюють.

Про діяльність студентських організацій та цікаві проєкти, які реалізовують студенти розповіла представниця Студентського уряду Університету Ірина Михалюк, а нюанси вступу до Університету окреслив заступник відповідального секретаря приймальної комісії Тарас Панчишин.

В межах візиту школярі відвідали також музеї ЛНУ ім. Івана Франка та ознайомилися з цікавими локаціями Університету.

Світлини: Ярини Пришляк Більше фото