Мер Львова нагородив відзнакою «Золотий герб міста Львова» професора Віктора Голубка

22 січня 2017 року у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької відбулась урочиста академія з нагоди Дня Соборності України. Під час заходу міський голова Львова Андрій Садовий нагородив найвищою відзнакою Львівської міської ради – «Золотим гербом міста Львова» завідувача кафедри історичного краєзнавства історичного факультету Львівського університету, професора Віктора Голубка.

Почесної нагороди Віктор Євстафійович удостоєний за «багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, утвердження патріотичних і моральних цінностей серед українського народу».

Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив, що зараз для кожного українця надзвичайно важливо розвивати взаємовідносини між людьми, адже «єдність не можна зробити раз і назавжди, її треба плекати кожного дня».

Віктор Голубко зазначає, що для нього відзнака – приємна несподіванка. «Нагорода є визнанням моїх скромних здобутків у дослідженні Української національної революції і спонукає до активної подальшої праці», – зазначив Віктор Голубко.