«Молода дипломатія» студентів факультету міжнародних відносин Львівського університету відкрила осередок в Івано-Франківську

30 травня 2024 року відбулося урочисте відкриття осередку громадської організації студентів міжнародників Львівського університету «Центр «Молода Дипломатія»» Івано-Франківську – на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

«Центр молода дипломатія» є однією з найбільших платформ реалізації громадських проєктів активними студентами на факультеті міжнародних відносин Львівського університету, яка за своїм досвідом та масштабом не має аналогів у Східній Європі. З 1995 року вона займається всебічним розвитком майбутніх дипломатів, державників та загалом відповідальних громадян, які готові розбудовувати українське суспільство.

Під час урочистого відкриття осередку студентську молодь  привітали проректор з науково-педагогічної роботи Прикарпатського університету Едуард Лапковський, колишній віцепрезидент з питань зовнішньої політики та в.о. президента МД Марат Сахов, генеральний консул України в Кракові Вячеслав Войнаровський, декан факультету історії, політології та міжнародних відносин Прикарпатського університету Ігор Гурак, завідувачка кафедри міжнародних відносин Наталія Стецюк і доцент кафедри міжнародних відносин Орест Бойчук

Також в рамках ініціативи відбулося підписання меморандум про співпрацю між ГО «Центр «Молода Дипломатія»» та Івано-Франківським молодіжним центром «Рух».