На честь студента економічного факультету, Героя Небесної Сотні Дмитра Чернявського буде встановлено меморіальну таблицю

З метою увіковічнення пам’яті Героя Небесної Сотні Дмитра Чернявського, на фасаді економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, де він навчався, встановлять меморіальну таблицю.

Таке рішення сьогодні, 1 листопада 2016 року, прийняв виконавчий комітет Львівської міської ради, як повідомляє Гал-інфо.

Відповідно виконком погодив встановлення меморіальної таблиці Герою Небесної Сотні Дмитру Чернявському на фасаді економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка (просп. Свободи, 18).

Функції замовника на проектування, виготовлення та встановлення меморіальної таблиці покладено  на громадську організацію «Родина Героїв «Небесної Сотні».

ГО «Родина Героїв «Небесної Сотні» повинна виконати проект меморіальної таблиці та погодити його на засіданні секції архітектурного середовища, декоративного та монументального мистецтва містобудівної ради при управлінні архітектури департаменту містобудування.