На економічному факультеті Львівського університету відбулася Літня школа економіки «Від ідеї до бізнесу»

Упродовж 24-28 червня 2024 року економічний факультет Львівського університету спільно з Львівською обласною малою академією наук провели для учнів середніх шкіл міста Львова Літню школу економіки «Від ідеї до бізнесу».

Насамперед учасників літньої школи привітав декан економічного факультету Ростислав Михайлишин, побажавши цікавого та корисного часопроведення, креативних ідей і нових знайомств.

Викладачі економічного факультету, підприємці-практики провели для учасників школи цікаві семінари і тренінги з питань пошуку, розвитку та реалізації бізнес-ідей і проєктів: «Бізнес-середовище: можливості та бар’єри для бізнесу» (доцентка Ольга Червона), «Бізнес-ідеї: пошук та формування бренду» (доцентка Ірина Гнилякевич-Проць), ««EASY COME, EASY GO» або «Як залучити гроші у бізнес, сплатити податки і спати спокійно?» (доцентка Соломія Кудин, доцентка Марія Рубаха).

Також учасники школи мали змогу дізнатися про блокчейн та криптовалюти від доцента Мирослава Дацка, інтерактивний дашборд, про який розповіла доцентка Світлана Прийма. Доцентка Юлія Попівняк розповіла про штучний інтелект у бізнесі і те, як АІ трансформує сучасні підприємства, доцентка Оксана Марець – про сторітелінг на основі даних у бізнесі, а професорка Ірина Грабинська – про застосування похідних фінансових інструментів у хеджуванні підприємницьких ризиків.

На звершення школи учасники почули більше про пітчинґ та як презентувати свій бізнес-проєкт (доцентка Марія Гнатишин) і про те, як «запакувати» проєкт, щоб він був успішний на ринку» (R&Dмаркетолог, підприємниця, доцентка Ольга Саніна).

Після декількох днів занять учасники школи презентували власні бізнес-проєкти, окреслили їхні переваги та шляхи реалізації. За результатами літньої школи усім МАНівцям вручили сертифікати та подарунки.

Дякуємо усім учасникам школи, викладачам економічного факультету, працівникам Львівської обласної малої академії наук та Первинній профспілковій організації працівників Університету за допомогу у проведенні школи!

Світлини: економічного факультету Більше фото